bijeenkomsten op 9, 16 en 17 februari

De gemeente Edam-Volendam werkt aan het programma Waterfront: een breed en gebiedsgericht programma voor alle kernen langs het Markermeer. Doel is om een goede balans te creëren tussen wonen, werken, recreatie, toerisme en natuur, met behoud van de eigen cultuur, identiteit en uitstraling van iedere kern.
Voor horecaondernemers biedt het programma belangrijke kansen. De plannen raken direct aan onderwerpen als bereikbaarheid, bezoekersstromen, verblijfskwaliteit en de aantrekkelijkheid van het waterfront voor zowel inwoners als toeristen.
De gemeente organiseert in februari drie gebiedsbijeenkomsten. Tijdens deze avonden word je uitgenodigd om mee te denken over de toekomst van het waterfront in jouw kern. Onderwerpen die aan bod komen zijn onder andere de kwaliteiten van het gebied, routes en verbindingen, de beleving van het waterfront en de prioriteiten voor de komende jaren. De bijeenkomsten worden begeleid door een onafhankelijke gespreksleider.
Voormalig Zeevang
📅 Maandag 9 februari 2026
📍 Hart van Warder, Warder 128
🕢 19.30 – 21.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
✉️ Aanmelden vóór 3 februari
Volendam
📅 Maandag 16 februari 2026
📍 Poppodium PX Volendam, W.J. Tuijnstraat 15
🕢 19.30 – 21.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
✉️ Aanmelden vóór 10 februari
Edam
📅 Dinsdag 17 februari 2026
📍 Strandbad Paviljoen Edam, Zeevangszeedijk 7b
🕢 19.30 – 21.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
✉️ Aanmelden vóór 10 februari
Aanmelden voor één van de bijeenkomsten kan door een e-mail te sturen naar programmawaterfront@edam-volendam.nl.
Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent





