Ondernemersbijeenkomst over bereikbaarheid en bevoorrading in het Wallen- en Lastagegebied

9 november in Tobacco Theater, Amsterdam 

21-09-2026
Amsterdam de Wallen

Lichter op de Wallen 

Ondernemers in het Wallen- en Lastagegebied krijgen op maandag 9 november de kans om mee te praten over de toekomst van de bereikbaarheid en bevoorrading van hun buurt. De gemeente Amsterdam en Logistiek020 organiseren dan de ondernemersbijeenkomst Lichter op de Wallen in het Tobacco Theater. 

Waarom deelnemen? 

Voor horecaondernemers en andere ondernemers in dit gebied is het belangrijk om hierbij aanwezig te zijn. De komende jaren werkt de gemeente aan maatregelen om zwaar verkeer in het Wallen- en Lastagegebied te verminderen. Dat heeft gevolgen voor bevoorrading, logistiek en de dagelijkse bedrijfsvoering. Tijdens deze bijeenkomst kun je je laten informeren, vragen stellen en jouw ervaringen en aandachtspunten delen. 

KHN Amsterdam roept ondernemers in het Wallen- en Lastagegebied op om gebruik te maken van deze gelegenheid. Juist nu is het belangrijk dat ondernemers hun stem laten horen, zodat plannen aansluiten bij de praktijk van de binnenstad.

Wanneer: maandag 9 november 
Waar: Tobacco Theater, Nes  75 – 87, Amsterdam
Tijd: 12:00 – 17:30 uur, (lunch van 12:00-13:00 uur is optioneel) 

Meer informatie & aanmelden 

Meer informatie via Logistiek020 

Aanmelden kan via Aanmelden | Lichter op de Wallen

Deel dit artikel

Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden