9 november in Tobacco Theater, Amsterdam

Ondernemers in het Wallen- en Lastagegebied krijgen op maandag 9 november de kans om mee te praten over de toekomst van de bereikbaarheid en bevoorrading van hun buurt. De gemeente Amsterdam en Logistiek020 organiseren dan de ondernemersbijeenkomst Lichter op de Wallen in het Tobacco Theater.
Voor horecaondernemers en andere ondernemers in dit gebied is het belangrijk om hierbij aanwezig te zijn. De komende jaren werkt de gemeente aan maatregelen om zwaar verkeer in het Wallen- en Lastagegebied te verminderen. Dat heeft gevolgen voor bevoorrading, logistiek en de dagelijkse bedrijfsvoering. Tijdens deze bijeenkomst kun je je laten informeren, vragen stellen en jouw ervaringen en aandachtspunten delen.
KHN Amsterdam roept ondernemers in het Wallen- en Lastagegebied op om gebruik te maken van deze gelegenheid. Juist nu is het belangrijk dat ondernemers hun stem laten horen, zodat plannen aansluiten bij de praktijk van de binnenstad.
Wanneer: maandag 9 november
Waar: Tobacco Theater, Nes 75 – 87, Amsterdam
Tijd: 12:00 – 17:30 uur, (lunch van 12:00-13:00 uur is optioneel)
Meer informatie via Logistiek020
Aanmelden kan via Aanmelden | Lichter op de Wallen
Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent




