Ledenbijeenkomst op 17 maart

De afgelopen periode heeft de afdeling niet stilgezeten. Tijdens het ambtelijk overleg is er regelmatig constructief overleg gevoerd met de gemeente over actuele horecazaken. Daarnaast is er op een prettige en persoonlijke manier kennisgemaakt met onze nieuwe burgemeester.
Zij wordt ook uitgenodigd voor de komende Algemene Ledenvergadering (ALV). Of haar agenda het toelaat is nog niet zeker, maar de uitnodiging ligt klaar — en we hopen natuurlijk op haar aanwezigheid.
📅 ALV op 17 maart – ontbijtsessie met impact
Op dinsdag 17 maart staat de jaarlijkse ALV gepland. Net als voorgaande jaren kiezen we voor een informele en inspirerende ontbijtsessie: samen bijpraten, vooruitkijken en concrete onderwerpen bespreken die spelen binnen onze lokale horeca.
We hebben twee vragen aan jullie:
Jullie input maakt de bijeenkomst waardevol, herkenbaar en praktisch. De officiële agenda volgt tijdig.
🤝 Meedenken en meedoen: jouw stem telt
Onze afdeling draait op de betrokkenheid van leden. Of het nu gaat om:
iedere bijdrage, groot of klein, versterkt onze positie als gezamenlijke horecaondernemers in De Ronde Venen.
Wil je vaker je stem laten horen of eens vrijblijvend meedenken? Neem dan contact op met:
Dank voor jullie betrokkenheid en enthousiasme. Samen houden we de horeca in De Ronde Venen sterk, zichtbaar en toekomstgericht. 💪🍷
Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent




