Uitnodiging gratis training sociale veiligheid voor horeca op woensdag 15 oktober

Doen jullie mee?

Agressie ongewenst gedrag personeel
Op 15 oktober vindt er weer een door de gemeente Haarlem gratis aangeboden training sociale veiligheid voor horecamedewerkers plaats.

De training is voor eigenaren en medewerkers van alle horecabedrijven uit Haarlem en wordt gegeven door de ervaren trainers van IVY.

Praktische informatie:

  • Datum: woensdag 15 oktober
  • Tijd: 19:00 - 22:00
  • Locatie: Nieuwe Vide - Energieplein 69
  • Taal training: Nederlands
  • Deelname is gratis

Over de sociale veiligheidstraining van IVY Foundation
Tijdens deze training staan we stil bij het feit dat verschillende mensen verschillende ervaringen in dezelfde omgeving kunnen hebben. Deelnemers gaan met elkaar in gesprek over wat er voor nodig is om een veilige en inclusieve horecagelegenheid of event neer te zetten.
De trainingen zijn stapsgewijs opgebouwd en omvatten onder andere kennisoverdracht, handvatten om grote en kleine situaties te de-escaleren, gespreksvaardigheden en tips voor beleid. We behandelen praktische casussen en oefenen met elkaar. De training duurt 3 uur en bestaat uit veel interactie tussen de trainers en deelnemers, waarbij verschillende ervaringen en perspectieven met elkaar worden gedeeld.

Aanmelden kan via onderstaande button