KHN Regio Brabant spreekt met provincie over horeca in Brabant

Brabant Casimir
Afgelopen week heeft KHN Regio Brabant – met Rik Hüsken, Joost van der Minne en regiomanagers Merel, Riccardo en Casimir – een goed gesprek gehad met gedeputeerden Martijn van Gruijthuijsen (Economie, Talentontwikkeling en Financiën) en Bas Maes (Klimaat en Energie en Cultuur, Erfgoed, Sport en Vrije tijd).

Er is aangegeven waar de horecaondernemers in Brabant mee te maken hebben, de kansen maar ook de uitdagingen.
Zo zijn de zorgen gedeeld over o.a. de BTW-verhoging op logies en wat dit voor impact heeft op het toerisme en de bestedingen in de provincie. Maar ook is de vraag gesteld: Hoe kunnen we er samen voor zorgen dat Brabant interessant blijft. De ontwikkelingen in de buitengebieden, binnen de ‘Groenblauwe gebiedsgerichte aanpak’ zijn besproken.

Daarnaast is duidelijk gemaakt waar de kracht van KHN Regio Brabant ligt. Dankzij de kennis, ervaring en de betrokkenheid van de lokale KHN-afdelingen zijn we van waarde als gesprekspartner ook op provinciaal niveau.

Deel dit artikel

Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden