
Landelijk hebben en blijven we ons inzetten voor belangrijke dossiers zoals het terugdringen van de regeldruk voor de Gastvrijheidssector, de lobby op de bijschrijfplicht dag leidinggevenden. Maar ook de continue lobby tegen de btw-verhoging en toeristenbelasting. Met uiteraard de inzet van uit de lokale afdelingen op het complexe dossier Wolf.
Vooruitblik 2026
Ook in 2026 zet regio Utrecht zich in voor de 4 landelijke speerpunten: Ondernemerschap, werkgeverschap, Duurzaamheid en Innovatie.
Daarnaast is KHN regio Utrecht actief met:
Doe mee!
Wil je actief meedenken en meepraten namens jouw achterban? Lijkt het je leuk om deel uit te maken van een afdelingsbestuur of het regiobestuur? We gaan graag met je in gesprek onder het genot van een kopje koffie. Neem contact op met je regiomanager voor meer informatie.
Wij wensen alle KHN-leden in de regio Utrecht hele fijne feestdagen en een in alle opzichten succesvol en gastvrij 2026 toe!
Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent





