Deze bijdrage wordt ieder jaar in de zomer gefactureerd, na de Algemene Ledenvergadering. Dit jaar vond de ledenvergadering plaats op 29 juni

Tijdens de Algemene Ledenvergadering worden onder andere de begroting, activiteiten en financiële verantwoording van KHN Amsterdam besproken en goedgekeurd. De afdelingsbijdrage gebruiken we om ons lokaal in te zetten voor de belangen van horecaondernemers in Amsterdam.
De afdelingsbijdrage stond vroeger op dezelfde factuur als de landelijke contributie van KHN. Om fiscale redenen worden deze bijdragen sinds een aantal jaar apart gefactureerd. Je ontvangt hiervoor dus een afzonderlijke factuur van KHN Amsterdam.
We hebben de belangrijkste informatie eerder op een rij gezet. Waarvoor betaal je de afdelingsbijdrage aan KHN Amsterdam?
Heb je na het lezen nog vragen? Neem dan gerust contact op met je regiomanager van KHN Amsterdam.
Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent





