De gemeente Sittard-Geleen heeft het bestuur van KHN Sittard-Geleen gevraagd onderstaand bericht met jou als KHN lid te delen.

Beste ondernemer,

Wij werken aan een nieuw parkeerbeleid voor Sittard-Geleen. Het bestaande beleid past niet meer bij de ambities voor onze leefomgeving. In het nieuwe parkeerbeleid staat hoe we om willen gaan met het parkeren van auto’s, fietsen en andere voertuigen in de gemeente.

Denk mee!
We starten nu met een onderzoek naar de bestaande parkeersituatie. We nodigen u van harte uit hierover mee te praten en denken. Dat doen we in de vorm van vier parkeerpanels. Dit zijn groepen van 15 personen die gebiedsgericht meedenken over parkeren. De bijeenkomst voor ondernemers is op 17 april van 18:00u tot 19:30u in de Stadbroekermolen.

Meer info en aanmelden
Vindt u het interessant om mee te denken? Kijk voor meer informatie en aanmelden voor de parkeerpanels op www.metsittardgeleen.nl/parkeren

Aanmelden is nog steeds mogelijk.

Via deze website houden we u op de hoogte van alle ontwikkelingen over het nieuwe parkeerbeleid. Vanaf half april vindt u hier ook een vragenlijst. In deze vragenlijst kunt u aangeven wat u belangrijk vindt.

Met vriendelijke groet,
Waleria van der Erf
Accountmanager bedrijven | Ondernemerscontact
Gemeente Sittard-Geleen
T: 046-4777766| 06-14482492
E: Waleria.vandererf@sittard-geleen.nl
I: www.sittard-geleen.nl

Ik werk niet op woensdag

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens