Laatste kaarten voor De Kanaalgravers - dinsdag 3 november

07-09-2026
Borrel glazen hapjes

Alle voorstellingen van musical De Kanaalgravers zijn uitverkocht. Toch is er nog één kans om deze bijzondere jubileumproductie te zien! 

Op dinsdag 3 november organiseren Koel Creative Productions en Citymarketing Velsen de speciale netwerkavond ‘Gebouwd op Verbinding’ in het Haventheater IJmuiden. Voor deze avond is nog een beperkt aantal kaarten beschikbaar.

150 jaar IJmuiden

De Kanaalgravers is speciaal gemaakt voor 150 jaar IJmuiden en het Noordzeekanaal en gebaseerd op de roman De Woede van Abraham van Conny Braam. De musical vertelt het verhaal van de duizenden arbeiders die het Noordzeekanaal groeven en daarmee aan de basis stonden van het ontstaan van IJmuiden.

Tijdens deze bijzondere avond beleef je de musical samen met ruim 500 ondernemers en bestuurders uit het Noordzeekanaalgebied. Vooraf is er volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten tijdens een netwerkborrel en diner.

Programma

17.30 uur - Inloop
18.00 uur - Netwerkborrel, diner en presentatie
19.30 uur - Musical De Kanaalgravers
22.30 uur - Afsluitende borrel

Kaarten

Kaarten kosten € 95 per persoon exclusief btw, inclusief diner, netwerkborrel en musical, en zijn uitsluitend per bedrijf of netwerkorganisatie te bestellen. Klik hier voor de laatste kaarten.

Citymarketing Velsen hoopt haar partners op 3 november in het Haventheater te ontmoeten voor een bijzondere avond vol historie, theater én nieuwe verbindingen.

Deel dit artikel

Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden