
De burgemeester van Maashorst heeft besloten om de sluitingstijden van commerciële horecabedrijven tijdelijk te verruimen tijdens nachtwedstrijden van het Nederlands elftal op het WK voetbal 2026.
Speelt het Nederlands elftal een wedstrijd in de nacht? Dan mogen commerciële horecabedrijven openblijven tot maximaal één uur na afloop van de wedstrijd. Voor wedstrijden die in de avond worden gespeeld, gelden de normale sluitingstijden.
De tijdelijke verruiming geldt voor commerciële horecabedrijven in de gemeente Maashorst.
De verruiming geldt niet voor organisaties die horeca aanbieden als nevenactiviteit zoals instellingen, (sport)verenigingen, buurthuizen en dorpshuizen.
Wil je een WK-wedstrijd uitzenden of gezamenlijk bekijken op een terras of andere buiten-locatie? Dat kan alleen wanneer je hiervoor een evenementenvergunning hebt. Het is niet meer mogelijk een vergunning aan te vragen omdat de indieningstermijn is verstreken.
Met deze tijdelijke verruiming kunnen horecaondernemers en bezoekers samen kijken naar nachtwedstrijden van het Nederlands elftal. Daarbij blijft aandacht voor de openbare orde, veiligheid en leefbaarheid.
Dit besluit treedt in werking na bekendmaking en geldt alleen tijdens het WK voetbal 2026.
Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent





