Het bestuur van KHN Ede nodigt haar leden én hun medewerkers van harte uit voor een wervelende en inspirerende avond op maandag 2 februari.

Deze avond is bij uitstek geschikt om meerdere medewerkers mee te nemen. De sessie van Milo Berlijn is zeer leerzaam voor personeel op alle niveaus en biedt praktische handvatten om de gastbeleving direct te verbeteren.
Programma
Milo Berlijn staat in de horeca bekend om zijn scherpe en humorvolle kijk op gastbeleving en laat zien hoe medewerkers zélf grote invloed hebben op de ervaring van de gast. Een energieke sessie vol herkenning, humor en direct toepasbare inzichten.
Locatie
Partycentrum Floor
Dorpsstraat 36
6741 AL Lunteren
🚗 Gratis parkeren
✨ Deze avond wordt aangeboden door KHN Ede als extra ledenvoordeel
(normale toegangsprijs circa €35).
👉 Consumpties tijdens de inloop en de naborrel zijn voor eigen rekening.
Aanmelden
Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar e.korthouwer@khn.nl (o.v.v. bedrijfsnaam en aantal deelnemers).
📌 Zet de datum alvast in de agenda – en neem vooral je personeel mee!
Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent





