De overheid heeft bepaald dat wanneer een bedrijf alcohol schenkt of verkoopt, een Alcohol Wet vergunning aangevraagd dient te worden bij de gemeente waar dit bedrijf gevestigd is.

Om deze Alcohol Wet vergunning te verkrijgen dient er een SVH Diploma Sociale Hygiëne overlegd te worden. Daarnaast moet er tijdens openingstijden te allen tijde een medewerker aanwezig te zijn die in het bezit is van het SVH Diploma Sociale Hygiëne. De cursus Sociale Hygiëne biedt de perfecte voorbereiding op het SVH examen om zo in het bezit te komen van dit diploma.
Datum: Maandag 1 juni 2026
Tijd: 09.00 - 17.30 uur
Locatie: Nader te bepalen Westelijke mijnstreek
De cursus Sociale Hygiëne is exclusief voor KHN-leden en hun medewerkers in Limburg. De cursus Sociale Hygiëne is geschikt voor iedereen die in een bedrijf werkt waar alcohol geschonken of verkocht wordt. Een vooropleiding is niet vereist.
De cursus bestaat uit 1 dag van 09.00 tot 16.30 uur, met aansluitend het SVH-examen van 16.50 tot 17.30 uur. Tijdens de cursus worden de volgende thema’s behandeld.
Meer weten over het programma, de kosten of aanmelden? Klik hier voor alle praktische informatie.
Wil je persoonlijk advies of maatwerk over ons trainingsaanbod en hoe je dit in jouw bedrijf kunt inzetten? Neem dan contact op via khncursussen@khn.nl of bel naar 0348 48 94 76.
Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent





