
Vorige week hebben we al bericht over wat we aan deze exorbitante huurverhogingen proberen te doen. En hebben we jou als huurder handvatten gegeven om het gesprek hierover aan te gaan met je verhuurder. Maar heb je al uitgezocht of je recht hebt op coronahuurkorting?
De Hoge Raad heeft bepaald dat vrijwel alle horecaondernemers die vanwege de coronamaatregelen duidelijk omzetverlies hebben geleden, ter compensatie recht hebben op een huurkorting. Er zijn echter nog steeds veel horecaondernemers die helemaal geen huurkorting hebben gekregen. Of, op initiatief van de verhuurder, slechts een zeer beperkte korting (bijvoorbeeld twee maanden 25% korting). Terwijl op basis van de uitspraak van de Hoge Raad (afhankelijk van de hoogte van de huur, het omzetverlies en de ontvangen TVL) de korting vaak duizenden of zelfs tienduizenden euro’s kan bedragen. Dat is een mooi bedrag om de hoge huur mee te betalen.
Wil je weten of jij recht hebt op een huurkorting en zo ja, op welk bedrag? Neem voor vragen of meer informatie contact op met KHN Advies, 0348 48 94 89 of per mail info@khn.nl
Meest recent





