
Maandag, 30 maart jl. vond het jaarlijkse horeca-uitje van KHN Salland plaats. Met zo’n 40 horecaondernemers, partners en bedrijfsleiders was het een middag en avond die bol stond van inspiratie, ontmoeting en vooral veel gastvrijheid, precies waar onze sector zo sterk in is.
De aftrap vond plaats bij Reimink in Heeten, waarvan de bus de deelnemers afzette bij Dertien in Heeten, waar de deelnemers hartelijk werden ontvangen. Aan een prachtig gedekte tafel werd genoten van een heerlijke lunch; een ontspannen en sfeervolle start van een veelzijdig programma.
Vervolgens ging het gezelschap richting Deventer, waar bij Fleur de Café een boeiende rondleiding en uitleg werd gegeven over koffie. Van herkomst tot bereiding: met zichtbaar enthousiasme werd de passie voor het vak gedeeld. Aansluitend stond bij Wynkantine een smaakvolle wijnproeverij op het programma, waarbij volop werd geproefd én kennis werd uitgewisseld in de recent geopende wijnbar, maar ook in de aangrenzende slijterij.
De middag werd afgesloten bij Reimink in Heeten. Hier gaf Slagerij Van der Zee uit Emmen een toelichting op regiovlees en het belang van korte ketens en kwaliteit. Daarna was het tijd om samen te genieten van een heerlijke indoor BBQ, een perfecte afsluiting van een geslaagde dag.

Dankwoord
Een groot dankjewel aan alle hosts die ons met open armen hebben ontvangen en hun verhaal met ons wilden delen. In het bijzonder willen wij onze waardering uitspreken richting de organisatoren van deze dag:
Patrick Reimink (Reimink, Heeten) en Alexander Ruiter (Dertien, Heeten). Dankzij hun inzet, enthousiasme en oog voor detail werd dit horeca-uitje een middag en avond om met trots op terug te kijken.
Ook dank aan alle deelnemers voor hun komst, betrokkenheid en goede sfeer. Samen laten we zien hoe krachtig en verbindend de horeca in Salland is.

Koninklijke Horeca Nederland,
Vijzelmolenlaan 10-12, 3447 GX, Woerden
Bel ons0348 48 94 89
Mail onsinfo@khn.nl
Meest recent





