Aangesloten bij Pensioenfonds Horeca & Catering? Dit wordt de nieuwe pensioenregeling

12-08-2025
Man ipad horecazaak ondernemer 12
Per 1 januari 2026 gaat (als alles volgens planning verloopt) de nieuwe pensioenregeling in. Deze wordt - net als de huidige - uitgevoerd door Pensioenfonds Horeca & Catering. Benieuwd naar de nieuwe pensioenregeling? Bekijk dan de video.

Pensioenfluencers Lisan en Dominique van het pensioenfonds vertellen je in een korte video over de wijzigingen in de nieuwe pensioenregeling. Bekijk: De nieuwe pensioenregeling | KHN

Video’s per onderwerp

Het pensioenfonds plaatst regelmatig korte video’s over specifieke onderwerpen binnen de nieuwe regeling, zoals nabestaandenpensioen, compensatie en economische schommelingen. Bekijk de video’s.

Magazine voor werkgevers

Het pensioenfonds maakte ook een magazine speciaal voor werkgevers. Lees: Pensioenupdate 02-2025

Wil je meer weten?

In aanloop naar de nieuwe pensioenregeling deelden wij ook de nodige informatie. Lees:

Wil je meer weten over het pensioen in het algemeen? Lees dan ook:

Heb je vragen?

Bij vragen over de nieuwe pensioenregeling kun je op de website van het pensioenfonds de veelgestelde vragen bekijken of het contactformulier invullen.